Planuojamos eksportuoti produkcijos sertifikavimas

Apie projektą

UAB Doleta pagrindinė veikla yra nestandartinių langų, durų, fasadų bei žiemos sodų gamyba. Šiuo metu ženklią dalį produkcijos įmonė eksportuoja. Norint paspartinti įmonės augimą ir padidinti eksporto apimtis, įmonė ketina pasinaudoti „Expo sertifikatas LT“finansavimo priemone ir sertifikuoti gaminamus langus bei duris Europos rinkoms, siekiant susirasti naujų klientų ir išreklamuoti produkciją naujose rinkose. Jau nuo 2019 m. pabaigos įmonė ketina plėsti veiklą į ekonomiškai stiprias šalis. Sėkmingas projekto įgyvendinimas ženkliai padidintų įmonės eksportą, o tai labai teigiamai atsilieptų įmonės finansiniam stabilumui, kadangi padidėtų eksportuojamų prekių kiekis, taip pat tai paskatintų įmonės konkurencingumą bei žinomumo augimą globalioje rinkoje.

Projekto poreikis

UAB Doleta pagrindinė veikla yra nestandartinių langų, durų, fasadų bei žiemos sodų gamyba. Kadangi Lietuvoje ši rinka nėra labai didelė ir joje yra aštri konkurencija, ženkli dalis, t. y. apie 46 proc., gaminamos produkcijos yra eksportuojama. Šiuo metu įmonė produkciją eksportuoja į daugiau nei 10 šalių, tokių kaip Didžioji Britanija, Vokietija, Latvija, Estija, Japonija, Airija, Norvegija, Prancūzija ir kitos. Didesnė dalis eksportuojamos produkcijos yra tiekiama tarpininkams, kurie turi reikiamus produkcijos sertifikatus. Tad norint paspartinti įmonės vertės augimą ir padidinti eksporto apimtis, įmonė ketina pasinaudoti „Expo sertifikatas LT finansavimo priemone ir sertifikuoti gaminamus produktus tiek esamoms, tiek ir naujoms rinkoms (Švedija) tam, kad galėtų tiesiogiai pardavinėti sertifikuotą produkciją galutiniams vartotojams ir taip padidintų sukuriamą pridėtinę vertę. Projekte numatytos veiklos leis pradėti produktų eksportą jau nuo 2019 m. pabaigos į ekonomiškai stiprias šalis, kaip ir buvo planuota prieš keletą metų rengiant eksporto plėtros strategiją bei aktyviai tęsiant dalyvavimą tarptautinėse parodose. Atliktų skaičiavimų duomenimis sėkmingas projekto įgyvendinimas ženkliai padidintų įmonės eksportą, o tai labai teigiamai atsilieptų įmonės finansiniam stabilumui, kadangi didžioji dalis produkcijos būtų tiesiogiai eksportuojama, taip pat tai paskatintų įmonės konkurencingumą bei  žinomumo augimą globalioje rinkoje. Be to, sėkmingai įgyvendintas projektas sumažintų įmonės priklausomybę nuo Europos užsakovų.

Tikslas

Įmonės gaminių sertifikavimas tarptautiniais sertifikatais

Rezultatas

UAB Doleta inicijuojamo projekto metu gauti produkcijos sertifikatai leis užmegzti verslo pažinčių su užsienyje esančiais potencialiais klientais, taip pat padidinti pardavimo bei eksporto pajamas, išpopuliarinti esamą bei numatomą gaminti įmonės produkciją, esamą prekės ženklą pozicionuoti kaip kokybišką. Sėkmingai įgyvendinus projektą, planuojama ir toliau dalyvauti tarptautinėse parodose, siekiant plėsti prekybos partnerių tinklą, tokiu būdu toliau didinant įmonės eksporto pajamas prioritetinėse šalyse.

Projektas finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo. Projekto tinkamų finansuoti išlaidų suma – 76 213,86 Eur.
Projektui įgyvendinti skiriama iki 38 106,93 Eur. 

Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.