Tvarumas ir ekologiškumas Doleta gamykloje

Tvarumas, ekologiškumas ir aplinkosauga tampa vis svarbesniais aspektais visuomenėje. Tvarumas ir ekologiškos iniciatyvos yra labai svarbios medinių langų gamyboje, skatinant atsakomybę aplinkai ir mažinant ekologinį gamybos proceso poveikį.

Taikydami tvarumo praktikas ir ekologiškas iniciatyvas, sumažiname aplinkos užterštumą, prisidedame prie bendrų gamtos išteklių tausojimo.

Tvarumo ir ekologiškumo įgyvendinimas Doleta langų gamykloje:

Sertifikuota mediena. Medinių langų gamybai naudojame sertifikuotą medieną. Ši mediena yra iš atsakingai tvarkomų miškų, taip pat ir iš sertifikuotų, tokių kaip Forest Stewardship Council (FSC).

Energiją tausojanti gamyba. Doleta įsirengdama saulės elektrinę prisideda prie tvarios aplinkos kūrimo. Gamybos procese kuriami produktai ir veikla užtikrinta kuo mažesnį poveikį aplinkai.

Lakiųjų medžiagų sumažinimas. Mediniams langams gaminti naudojame mažai lakiųjų organinių junginių (LOJ) turinčias medžiagas, kad sumažintumėte patalpų oro taršą ir sukurtumėme sveikesnę aplinką.

Langų patvarumas ir ilgaamžiškumas. Suprojektuojame ir gaminame medinius langus taip, kad jų tarnavimo laikas būtų ilgas, užtikrinant, kad jie būtų naudojami daugelį metų. Patvarūs gaminiai sumažina keitimo poreikį ir taupo išteklius.

Pakuočių optimizavimas. Optimizuojame langų pakavimui naudojamą pakuočių kiekį. Pakavimo medžiagos yra perdirbamos.

Aplinko užterštumo mažinimas. Technologinių procesų bei patalpų šildymui naudojame tik biokurą, kuris susidaro gamybos procese (medienos pjuvenos ir drožlės). Per 2022 m. Esame sumažinę 11 proc. Į aplinkos orą išmetamų (iš stacionarių šaltinių) teršalų.

Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.