Secured by Design (SBD) – langai ir durys

Secured by Design (SBD) yra Jungtinės Karalystės prevencija prieš įsilaužimus į pastatus. Secured by Design (SBD) idėja yra sumažinti nusikalstamumą, orientuojantis į fizinę apsaugą pastatuose. Secured by Design (SBD) iniciatyva sėkmingai sumažino nusikalstamumą įvairiose srityse, sutelkdama dėmesį į prevencines priemones. Iniciatyvoje pabrėžiama, kad saugumas turėtų būti neatsiejama pastatų projektavimo ir kūrimo proceso dalis. Secured by Design (SBD) siekia sukurti saugesnę aplinką žmonėms gyventi ir dirbti.

Pagrindiniai Secured by Design (SBD) reikalavimai:

Gaminių sertifikatas. SBD sertifikuoja – langus, duris, spynas ir signalizacijas, siekdama užtikrinti, kad jie atitiktų konkrečius saugumo standartus.

Projektavimas. SBD pateikia projektavimo gaires, kuriose pagrindinis dėmesys skiriamas aplinkos, kuri yra mažiau nusikalstama kūrimui.

Pastato sertifikavimas. SBD principus apimantiems projektams gali būti suteiktas SBD sertifikatas, įrodantis, kad jie atitinka saugumo standartus.

Partnerystė. SBD glaudžiai bendradarbiauja su architektais, statybininkais, vystytojais, vietos valdžios institucijomis ir kitais, dalyvaujančiais planavimo ir statybos procese. Šis bendradarbiavimas padeda užtikrinti, kad į saugumą būtų atsižvelgta nuo pat projekto pradžios.

Nusikalstamumo mažinimas. Skatindama naudoti veiksmingas saugumo priemones ir projektus, mažinančius nusikalstamumo galimybes, SBD siekia sumažinti nusikalstamumo riziką ir įnešti saugumą bendruomenėse.

Pritaikymas vietiniams poreikiams. SBD principus galima pritaikyti prie konkrečių atskirų bendruomenių poreikių ir reikalavimų, todėl galima taikyti tikslingesnį nusikaltimų prevencijos metodą.

Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.