Pasyvaus namo langai

Pasyvaus namo institutas (PHI) yra nepriklausomas tyrimų institutas, atlikęs ypač svarbų vaidmenį kuriant pasyvaus namo koncepciją – vienintelį tarptautiniu mastu pripažintą, našumu pagrįstą energijos standartą statyboje, kuris ne tik užtikrina pastatų energetinį efektyvumą, bet ir maksimalų komfortą gyventojams.

Pasyvaus namo langai, taip pat žinomi kaip energiją taupantys arba didelio našumo langai, yra esminis pasyvaus namo komponentas. Pasyvūs namai siekia išskirtinio energijos vartojimo efektyvumo, kuo labiau sumažinant išorinių šildymo ar vėsinimo šaltinių poreikį. Doleta specializuojasi ir kuria inovatyvius langus. Doleta pasyvūs langai pasižymi aukšto lygio šilumine varža, užtikrina maksimalią šilumos, vėjo ir garso izoliaciją.

Pasyvaus namo langų charakteristikos

Pasyvaus namo savybių derinys leidžia pasyviojo namo langams pasiekti įspūdingų šiluminių savybių, o U vertės paprastai yra mažesnės nei 0,8 W/m²K. Visa tai  ženkliai padeda sumažinti pastato šildymo ir vėsinimo apkrovas, o tai lemia didesnį energijos vartojimo efektyvumą ir mažesnius mokesčius už komunalines paslaugas.

Svarstant įsigyti langus pasyviam namui, svarbu įsivertinti, kad langai atitiktų būtinus pasyviojo namo standarto reikalavimus. 

Trijų stiklų paketai. Pasyvaus namo langai paprastai turi trijų sluoksnių stiklus (trys stiklo paketai), tarp kurių yra du izoliaciniai oro tarpai. Ši konstrukcija žymiai pagerina šilumines charakteristikas ir sumažina šilumos nuostolius.

Low-E dangos. Mažos spinduliuotės (Low-E) dangos padengiamos stiklo paviršių, kad būtų sumažintas spinduliavimo šilumos perdavimas. Šios dangos padeda išlaikyti stabilią patalpų temperatūrą, žiemą atspindėdamos šilumą atgal į patalpą, o vasarą neleisdamos patekti per dideliam karščiui į vidų.

Hermetiškas sandarinimas. Pasyvaus namo langai projektuojami ir montuojami su sandariu sandarinimu, kad būtų išvengta skersvėjų ir oro nutekėjimo, užtikrinant optimalų energetinį efektyvumą.

Aukštos kokybės rėmai. Langų rėmai gaminami iš kokybiškos medienos, kas užtikrina puikias izoliacines savybes.

Tinkamas dydis. Pasyvaus namo langai yra suprojektuoti tinkamo dydžio ir išdėstyti taip, kad žiemą į patalpą patektų kuo daugiau saulės spindulių, o vasarą atvirkščiai.

Apsauga nuo saulės. Išoriniai ir papildomi akcentai, tokie kaip žaliuzės gali būti integruoti į dizainą, kad būtų galima reguliuoti saulės spindulių patekimą į patalpą.

Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.