Langų ir durų dažytų paviršių priežiūra ir perdažymas

Mediniai paviršiai yra padengti elastingais, kvėpuojančiais, vandens pagrindo dažais. Labai svarbu kuo ilgiau išsaugoti nepakitusį dažų sluoksnį. Tam didelę reikšmę turi aplinka, kurioje jie eksploatuojami ir kaip jie prižiūrimi.

 

• Saugodami ir prižiūrėdami apsauginę dažų dangą, užtikrinsime gaminio funkcionalumą ir ilgaamžiškumą. Dažyti paviršiai turi būti periodiškai nuvalomi ir atnaujinami specialiomis priemonėmis. Valymui naudoti tik švelnias, mediniams paviršiams tinkančias valymo medžiagas. Pavyzdžiui, nepūkuotos medžiagos šluoste ar švelnia kempinėle. Valymui nenaudokite valiklių, savo sudėtyje turinčių agresyvių medžiagų, tokių kaip skiedikliai ar abrazyvai, galintys pažeisti dažų paviršių.

• Norint langus perdažyti patartina kreiptis į kvalifikuotus specialistus arba į dažų gamintoją kuris ir pateiks tinkamus dažus su technologija kaip tai atlikti.

• Mediniams gaminiams, kurių horizontalus paviršius nėra apsaugotas aliuminio nuolaja, būtina papildoma kasmetinė priežiūra norint išlaikyti dažų paviršiaus ilgaamžiškumą.

Pastaba: Bėgant laikui, gaminio atspalvio kitimas (skaidrioms dangoms bei alyvuotiems paviršiams), yra natūralus procesas ir niekaip neįtakoja gaminio funkcionalumui ar kokybei.

Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.