Langų atsparumo klasės

Įsilaužimas į patalpas beveik visada prasideda pro langą – nes manoma, kad tai yra silpnoji pastato vieta. Tai yra klaidinga nuomonė, nes tik atsparūs įsilaužimams RC2, RC3, RC4 langai atlaiko įsilaužimą. Doleta projektuoja ir gamina medinius, medžio aliuminius ir aliuminius langus. Langai atitinka visus klientų poreikius, tiek dizaino, tiek saugumo ir atsparumo.

Šie laiko apribojimai yra apytiksliai ir gali skirtis atsižvelgiant į tokius veiksnius kaip konkretus dizainas, naudojamos medžiagos ir įrengimo kokybė. Atsparumo klasės suteikia standartizuotą būdą įvertinti ir suskirstyti į kategorijas langų ir durų saugumo lygį, padedant vartotojams priimti pagrįstus sprendimus apie jiems reikalingą apsaugos lygį.

Langų atsparumo klasės (RC) pagal Europos standartą (EN 1627-1630)

1 atsparumo klasė (RC1): jokios arba labai ribota apsauga nuo įsilaužimo, nerekomenduojama.

2 atsparumo klasė (RC2): vidutinis saugumo lygis, skirtas apsaugoti nuo ryžtingesnių bandymų priverstinai patekti į patalpą. Įsilaužimo laikas paprastai yra apie 1-3 minutes.

3 atsparumo klasė (RC3): aukštesnis nei RC2 saugumo lygis, skirtas atlaikyti sudėtingesnius bandymus priverstinai patekti. Įsilaužimo laikas įprastai yra apie 5 minutes.

4 atsparumo klasė  (RC4): aukštesnis saugumo lygis, suteikiantis didesnę apsaugą nuo  kvalifikuotų įsibrovėlių. Įsilaužimo laikas įprastai yra apie 10 minučių.

5 atsparumo klasė (RC5): labai aukštas saugumo lygis, sukurtas siekiant užtikrinti išskirtinę apsaugą nuo kvalifikuotų užpuolikų priverstinio bandymo patekti į patalpas. Įsilaužimo laikas įprastai yra apie 15 minučių.

Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.