Apie musUAB „Doleta“ individualių langų, durų bei žiemos sodų fasadų gamyboje specializuojasi jau nuo 1992 m. Mūsų gaminama produkcija vertinama ne tik Lietuvos, bet ir užsienio rinkose, todėl drąsiai galime teigti, jog užkariavome pasaulį.

 

Trumpai

 • ​​„Doleta“ specializuojasi individualių medinių langų, kaustytų aliuminiu, žiemos sodų fasadų bei lauko durų gamyboje.
 • Savo produkcijai naudojame tik aukščiausios kokybės žaliavas, o gamyboje diegiame moderniausias technologijas.
 • Mūsų išskirtinumas nestandartiniai ir unikalūs sprendimai, kuriuos įgyvendinti padeda atkaklumas ir bendradarbiavimas su įvairių šalių architektais. 
 • Esame subūrę aukštos kvalifikacijos bei ilgametę patirtį turinčią komandą, kuriai ne problema įgyvendinti net ir reikliausių klientų norus bei įgeidžius. 

 

Dirbame nuo 1992 m. Langų ir durų gamykla Jiezne yra viena seniausių Lietuvoje. Mūsų specializacija – individualių medinių langų, kaustytų aliuminiu, žiemos sodų fasadų bei lauko durų gamyba. Per dešimtmečius sukauptos žinios ir patirtis mums leidžia kurti išskirtinius individualius gaminius, nes šiandien jau nebeužtenka gaminti tik paprastus langus, vis daugiau žmonių žavisi unikaliais, ekskliuzyviniais sprendimais.

Pasaulyje išgarsėjome kaip aukščiausios kokybės individualių medinių langų gamintojai ir pažangių, nestandartinių-unikalių sprendimų kūrėjai. Tokiais tapti padėjo atkaklumas, glaudus bendradarbiavimas su architektais ir partneriais iš įvairių pasaulio šalių. Taip pat naujausių technologijų diegimas, moderniausių įrenginių, aukščiausios kokybės žaliavų naudojimas, geriausių savo srities specialistų pritraukimas ir išlaikymas, nuolatinis naujų žinių poreikis ir jų pritaikymas įmonės veikloje.

Mūsų medinių langų gamybinėje laboratorijoje dirba ypač aukštos kvalifikacijos inžinierių komanda, kurianti ateities medinių langų ir durų konstrukcijas. Šių specialistų idėjos ir išradingumas leidžia mums ne tik sekti tendencijas, bet jas ir kurti. Taip pat bendradarbiaujame su KTU institutu ir kartu atliekame įvairius laboratorinius tyrimus, todėl mūsų gaminių kokybė kalba pati už save.

Daugiau nei 80 proc. savo gaminių eksportuojame: pro mūsų medinius langus žvalgosi tūkstančiai Europos, Azijos ir Šiaurės Amerikos gyventojų. Tiek daug gaminių eksportuojame, nes orientuojamės į sudėtingiausių langų gamybą,bei daug dėmesio skiriame detalėms.Kad ir kokie sudėtingi būtų architektų sprendimai, mes padedame rasti geriausią sprendimą ir įgyvendiname net ir sudėtingiausius projektus. 2015 m. UAB „Doleta“ gavo „Lietuvos metų eksportuotojo“ apdovanojimą.

 

 • FSC

  FSC®

 • Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai

  Kauno prekybos
  ir amatų rūmai

 • Lietuvos pramonininkų konfederacija

  Lietuvos
  pramonininkų
  konfederacija

 • Geriausias langas “Passive House Institute”

  Geriausias langas
  “Passive House
  Institute”

 • Lietuvos metų eskportuotojas 2014

  Lietuvos metų
  eskportuotojas
  2014

 • Aukso medalis AVANGARD langui

  Aukso medalis
  AVANGARD langui 2014

 • 2015m Gazelė

  2015 m. Gazelė

Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.